loader
otel tekstili, otel nevresim takımları, otel çarşafları, otel havluları, otel yastıkları, otel pikeleri, otel yorganları, toptan otel tekstili denizli

Otel Tekstili Fiyat Listesi

Otel Tekstili Fiyat listesi için ?+90 507 970 20 21 numaralı telefondan veya [email protected] adresine mail atarak ulaşabilirsiniz.

otel yastığı, toptan silikon yastık, toptan otel yastığı, silikon yastık, microfiber silikon yastık

Otel Yastıkları Nasıl Olmalıdır?

Otel Yastıkları Nasıl Olmalıdır?

Otel yastıkları otel konaklamalarinda, konaklamanın ve uykunun kalitesini arttıran en önemli malzemedir. Bu yüzden otellerde kullanılan yastıklara önem verilmelidir.

Silikon yastığın kalitesini belirleyen en önemli 2 husus, gramaji ve dış kumaşının kalitesidir. Her insanın uyku alışkanlıkları farklı olduğu için yastığın yüksekliği otellerde ortalama düzeyde olmalıdır. Bu yüzden otel yastığında iç dolgu gramaji minimum 800gr olmalıdır. Unutmayınız ki yüksek yastığı alçaltmamiz mümkün değil fakat alçak bir yastığı ekstra bir adet silikon yastik ile yükseltmemiz mümkündür. Silikon yastıklar yumuşak yapısı itibariyle zamanla çökme yapabilmektedir. Bu yüzden iç dolgu malzemesi olarak düz silikon yerine boncuk silikon otel yastıkları üretiyoruz. Boncuk silikon düz silikona göre iç içe geçmeyip daha hacimli olmaktadır. Bu da otel yastıklarının kullanım ömrünü uzatabilecek bir niteliktir. Dış kumaş kalitesi olarak da %100 pamuk kılıf öneriyoruz. İç silikon dolgusu olarak %100 saf silikon kullanmaktayız.

Otel Tekstil Ürünlerinde Kullanılan Kumaşların Kalitesi Nasıl Olmalıdır yazısı için tıklayın.

Otel Tekstili Fiyat Listesi için tıklayın.

otel tekstili, otel nevresim takımları, otel çarşafları, otel havluları, otel yastıkları, otel pikeleri, otel yorganları, toptan otel tekstili denizli

Otel Tekstil Ürünlerinde Kullanılan Kumaşların Kalitesi Nasıl Olmalıdır?

Otel Tekstil Ürünlerinde Kullanılan Kumaşların Kalitesi Nasıl Olmalıdır?

Otel nevresim takımları, otel çarşafları, otel yastık kılıflarında kullanılan kumaş kalitesi sürekli yıkamaya uygun, ütüyü tutan ve terletmeyen özellikte olması gerekmektedir. Piyasada fiyat odaklı polycotton (pamukpolyester) kumaşlardan ürünler yapılmaktadır. Biz firma olarak ürünlerimizi %100 pamuk kumaşlardan üretmekteyiz. %100 pamuk kumaş doğası itibariyle kullanımda diğer kumaşlara göre daha az terletmektedir. Otel tekstil ürünlerinde kullanılan kumaşların çeşitlerinden bahsetmek isterim.

57 Tel %100 Pamuk Ranforce Kumaş

57 tel olarak adlandırılan bu kumaş türü %100 pamuk yada pamuk polyester karışımlı olabilmektedir. Genellikle 30/1 Ring iplikten üretilmektedir. yaklaşık olarak 115-120 gr/ m2 olarak dokunmaktadır. Firmamız 57 tel %100 Pamuk kumaşı en alt kalite ürün olarak satmaktadır.

62/63 Tel %100 Pamuk Kumaş Akfil

Bu kumaş türü orta kalite kumaşları adlandırmak için kullanılmaktadır. Genellikle 30/1 Ring ipliği kullanılmaktadır. Yaklaşık olarak 120 - 125 gr/m2 civarında  dokunmaktadır. 

83 Tel Pamuk Saten Yollu Çizgili Saten

83 tel pamuk saten olarak adlandırılan bu kumaş türü, yukarıda bahsettiğim 57 tel ve 63 tel kumaşlarda kullanilan 30/1 iplik yerine daha ince bir tür olan 40/1 kompakt penye ipliğinden üretilmektedir. Kompakt penye yapısı itibarıyle 30/1 ipliğe göre daha yumuşaktır. Daha sık dokuma özelliğine sahip bu kumaş türü oteller tarafından en çok tercih edilen kumaş olma özelliği taşımaktadır. Çizgili saten görüntüsüyle otel odalarina şıklık katmaktadır. Yaklaşık olarak 125 gr/m2 civarında dokunmaktadır.


Otel Yastıkları Hakkında bilgi almak için tıklayın.

Otel Tekstili Fiyat Listesi için tıklayın.

Otel Nevresim Takımı ölçüleri için tıklayın.

otel tekstili, otel nevresim takımları, otel çarşafları, otel havluları, otel yastıkları, otel pikeleri, otel yorganları, toptan otel tekstili denizli

Otel Alezi Nedir, Sıvı Geçirmez Alez Kullanımının Önemi Nedir?

Otel Alezi Nedir, Sıvı Geçirmez Alez Kullanımının Önemi Nedir?

    Otel alezleri, yatağı koruma açısından son derece önemlidir. Otel çarşafları her ne kadar yatağın üzerinde olsa da herhangi bir sıvı malzeme döküldüğünde yada nemli ve ıslak kıyafetler ile otel yataklarının üzerinde vakit geçirildiğinde yataklar dezanformasyona uğrar, üzerinde lekeler oluşmaya başlar. Ayrıca bu lekeler, otel yataklarının kötü bir kokuya sahip olmasına sebeb olabilir. Bu sebeple sıvı geçirmez alez kullanımı otel yataklarının temiz kalması ve uzun ömürlü kullanımı açısından son derece önem taşımaktadır. Otel alezleri, sıvı geçirmez, kapitoneli ve bu ikisinin birleşiminden oluşan kapitoneli sıvı geçirmez alez olarak adlandırdığımız 3 çeşide sahiptir. Peki otel alez fiyatları ne civardadır? Otel alezlerine cep telefonlarımıza aldığımız koruma kapları benzetmesini yapmak isterim. Yani yatak fiyatının yanında son derece cüzi bir fiyata sahip olan otel sıvı geçirmez alezleri verilen ücreti çok kısa sürede amorti etmektedir. Yatağı koruyan alezler, aynı şekilde silikon yastıklar için de üretilmektedir. Fakat silikon yastık ve sıvı geçirmez yastık alezi arasındaki fiyat farkının az olması sebebiyle sıvı geçirmez yastık alezi önermiyoruz. Kullanımı son derece rahat olan otel alezleri, genellikler 4 köşesi lastikli yatağa geçirmesi oldukça basit ürünlerdir.

Otel yastıkları hakkında bilgi için tıklayın.

Otel Nevresim Takımı Ölçüsü Nasıl Olmalıdır yazısı için tıklayın.

Otel Tekstili Fiyat Listesi için tıklayın.

otel yorganı, otel yastığı, toptan silikon yorgan, silikon yorgan imalatı, toptan yastık yorgan, otel tekstili

Otel Yorganı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

   Otel odanızda konaklayan misafirlerinize deneyimsiz bir uyku keyfi yaşatmak için kaliteli tekstil ürünleri seçmeniz gerekmektedir. Nevresim takımları için gösterdiğiniz hassasiyeti, otel yorganları için de göstermeniz uyku kalitesini arttıran bir niteliktir. Silikon yorganlarda bilinenin aksine, ağır olması değil, iç dolgusunun saf silikon olması ve vücudu saracak yapıda olması gerekmektedir. Ortalama 250gr/m2 olarak ithal edilen silikon yorganların aksine biz 350gr/m2 otel yorganları üretmekteyiz. Kullandığımız kapitone makinesi birinci sınıf olup, full otomatiktir. Otel yorganları el değmeden dikilmektedir. İç dolgu olarak saf silikon kullanmaktayız. Yorganların ölçüleri elinizde bulunan yada bizden temin edebileceğiniz nevresimlerinize uyacak ölçüdedir.

Otel Yastıkları Hakkında bilgi almak için tıklayın.

Otel Nevresim Takımı Ölçüsü Nasıl Olmalıdır yazısı için tıklayın.

Otel Tekstili Fiyat Listesi için tıklayın.

otel havlusu, otel havlu fiyatları, otel havlusu fiyatları, otel banyo havlusu fiyatları, otel havlu üreticileri, otel havlusu denizli,

Otel Havlusu Fiyatları Ne Kadardır? - Otel Havlusu Denizli

Otel havlusu fiyatları ne kadardır? - Otel Havlusu Denizli

   Otel havlusu fiyatları dokumada kullanılan iplik kalitesine ve ürünün gramajına göre değişmektedir. Tekstilin başkenti Denizli'de üretilen otel havluları, son teknoloji dokuma tezgahlarında dokunup, işinin ehli boyahanelerde boyanıp kesim dikim işlemi görmek üzere konfeksiyona sevk edilir. Ürettiğimiz beyaz otel havluları %100 pamuktur, aynı zamanda uzun süreli kullanıma ve yıkamaya dayanıklı olup, sertleşme oranı oldukça düşüktür. Ürünlerimizin tümü birinci kalite otel havlularından oluşmaktadır.

   Otel banyo havlusu fiyatları, yukarıda bahsettiğimiz gibi ürün gramajına ve kalitesine göre değişmektedir. 70x140cm otel banyo havlusu fiyatı ile 90x150cm banyo havlusu veya 100x150cm büyük otel havlusu fiyatları arasında fark vardır. Ayrıca otel havlularında yapılan nakış hizmeti ve logolu havlu dokuması otel havlu fiyatlarını arttıran bir diğer faktördür.

   Otel havlusunda dikkat edilmesi gereken en önemli konu da otel havlularının kaliteli olmasıdır. Kaliteli otel havlu fiyatları, normal havlulara göre biraz daha yüksek fiyattadır. Ancak kullanım ömrü açısından karşılaştırma yaptığımızda bu fark verilmeye değerdir. Biz, bir otel tekstili firması olarak sizlere en iyi kaliteyi en uygun fiyata sunma prensibindeyiz.

   Otel havlularının üretimi isteğe göre logolu veya nakışlı olabilmektedir. Otellerin en çok şikayetçi oldukları konulardan birisi otel havlularının eksilmesi, kaybolmasıdır. Nakışlı otel havluları, havlu üzerinde oteller için aidiyet simgesi taşıdığı için bu kaybolmaların önüne bir miktar geçilmiş olur. Ayrıca logolu otel havlularının, misafirlerin gözünde otellere prestij kattığını da söylemek yanlış olmaz. 

   Otel havlusu, otel el havlusu, otel banyo havlusu satın almak ve otel havlusu fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilir, toptan otel havlusu fiyat listemizi talep edebilirsiniz.

Otel Yastıkları Nasıl Olmalıdır yazısı için tıklayın.

Otel Yorganı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir yazısını okumak için tıklayın.

Otel Nevresim Takımları Nasıl Olmalıdır yazısını okumak için tıklayın.

Otel Tekstil Fiyat Listesi için tıklayın.